Sesli sohbet Kişi Engelleme ( ignore )

Sesli sohbet Kişi Engelleme

Dostlarım başlığımızda okuduğunuz üzere bir kullanıcı karşısında sohbet ettiği insandan sıkılıyor olabilir. Bunu engellemek için bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bende bu öğrenilmesi gerekenleri sanal alemde yeni boy gösteren insanlara anlatacağım.

( ignore )

Biliyoruz; Her sitede uçkuru kaçık insan bulunmakta, bunun önüne geçmek ve onları siteden uzaklaştırmak için görevliler odalar içerisinde bulunmakta. Bazen her oda içerisinde görevlilerimiz bulunmayabiliyor. Bu noktada userler kendi aralarında sohbetlerini yapıyor ama birisi var ki hep o insanların sıcak ortamlarını bozmaya çalışıyor. Bu embesil davranış sergileyenleri engellemeniz kolay. Eğer rahatsızlık duyuyor ve yaptıklarından sıkılıyorsanız. Engellemeyi yapmak için İgnore özelliğini kullanacağız. Engellenmesi gereken nikin üstüne yani rumuzun üstüne delin fareyle sağ tıklayıp İgnore seçeneğini kullanın. Komutu üzerinde kullandığınız insanın yazdıklarını ve sesini duymazsınız.

SesliHeval.com Web Hizmetleri Eğlence Portalı

Diğer türlüde görevlilerimize ulaşabilir yaptıkları hatayı dile getirerek o kişiyi siteden attırabilirsiniz. Bu konuyu anlatmak amacımız yeni katılanlar bu komutları öğrensin diyedir. Elimizden geldiğince kullanıcımız olanlara her konuda paylaşılması gerekenleri yazılı şekilde buradan ulaştırmaktayız. Eğer bu konuyla ilgili söylemek istedikleriniz olursa yorum alanını doldurunuz.

Sesli chat user Komut Kullanma

Seslichat ignore Etme nedir ?

Sesli sohbet ignoresiniz )

SesliHeval.com Kürtçe sesli chat Sitesi Harikasın Eğlence Kuruluşudur.Seslisohbet